Dijital VT350 EF TR AMfi Mikser

  • 0,00TL

  • Stok Durumu:Stok Sorunuz
  • Marka: Dijital
  • Ürün Kodu: VT350EFTR

Etiketler: Amfi Mikser

Dijital Vt350 ef tr okullar için basit ve kolay kullanılabilen, okulların iç ve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilen, genel çıkış trafolu olması sebebi ile tek bir hatta çok sayıda hoparlör bağlanabilen bir anfi mikser modelidir. Bu özellikleri ile ve üzerinde bulunan efekt ( Reverb + ekho ) sayesinde cami ses sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 350 ef tr kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt350 ef tr dijitalmuzik.com'da.
Dijital vt350 ef tr amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz.
 
Dijital Vt350 ef tr mikserli efektli amplifikatör Özellikleri
350 Watt amplifikatör çıkış gücü,
4 kanal mikrofon (2mV) ve line girişi (30mV),
Genel hat trafolu model,
Ana volüm, bas, tiz, efekt kontrol,
Her kanalda efekt volüm,
Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),
16 program efekt,
7 segment ekran,
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ohm / 100V,
Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),
Kısa devre ve dC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 250 W. 7,3 kg
Kullanım Alanları 
okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, cami ses sistemi, müzik yayın sistemleri, anons sistemi, Fabrika ses sistemi
Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dijital7/public_html/catalog/view/theme/pav_flipcart/template/product/info/default.tpl on line 82

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu