Dijital VT350 EF Amfili Mikser

  • 0,00TL

  • Stok Durumu:Stok Sorunuz
  • Marka: Dijital
  • Ürün Kodu: VT350EF

Etiketler: Amfi Mikser

Dijital Vt350 ef okullar için basit ve kolay kullanılabilen, Okulların iç ve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilen, genel çıkış trafolu olması sebebi ile tek bir hatta çok sayıda hoparlör bağlanabilen bir anfi mikser modelidir. Bu özellikleri ile ve üzerinde bulunan efekt sistemi sayesinde camilerde ezan vaaz sistemlerinde, müzik yayın sistemlerinde, cafe bar ses sistemi kurulumlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 350 ef kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt 350 ef dijitalmuzik.com'da.
Dijital vt350 ef amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz. 
 
Dijital Vt350 EF mikserli efektli amplifikatör özellikleri
350 watt amplifikatör çıkış gücü,
4 kanal mikrofon (2mV) ve line girişi (30mV),
Ana volüm, bas, tiz, efekt kontrol,
Her kanalda efekt volüm,
Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),
16 program efekt,
7 segment ekran,
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ohm (100V. opsiyonel),
Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),
Kısa devre ve dC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 350 watt 8,2 kg
Kullanım Alanları 
okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, müzik yayın sistemleri, anons sistemi, 
Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dijital7/public_html/catalog/view/theme/pav_flipcart/template/product/info/default.tpl on line 82

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu